Van Morrison on tabavalt öelnud “Smell the sea, feel the sky, let your soul and spirit fly”.

Surfy maailm peitub meis igaühes kui oleme mõne suurema veekogu ääres, olgu see siis järv, meri või ookean. See imeline zen ja hingerahu tunne, mis tuleb kohe kui laseme oma meele vabaks ja loodusel mõjuda on väärt kulda. 
Kuid kuidas hing ja vaim vabaks lasta ja olla laetud? Surfates on seda imelihtne teha, sest kõik meeled on sellest haaratud.
Kuidas saab Eestis surfata? Supi laual, purjelaual, lohega surfates, skimides, lainelauaga sõites. 

Lõõgastuda saab muidugi ka lihtsalt rannas viibides – puhates, mediteerides, raamatut lugedes, nautides head surfy seltskonda. 

Surfy klubi eesmärk on kõigi surfy maailma rikastamine, arendamine, hingerahu ja rõõmu külvamine, et me kõik oleksime õnnelikud surfarid ning elaksime rohkem looduse ja iseendaga koos ning oleksime vaimselt ja füüsiliselt heas vormis. Iga inimene on meile tähtis. 


Meie missioon on õpetada turvaliselt ja positiivses meeleolus surfama kõik soovijad ja olla abiks olemasolevale surfikogukonnale. Me teeme seda hea tiimitöö ja super juhendajate abiga parimaid metoodikaid ja väga head varustust kasutades. Me naudime igat hetke sel teekonnal ja teeme kõike suure pühendumisega, et Sul oleks hea.  

Meie visioon on olla tuntud, hinnatud ja armastatud surfiklubi ja surfikool Eestis. Meie eesmärk on olla surfilaste ja surfinoorte arendaja ning igas vanuses täiskasvanute surfikoolituste ja surfitegevuste aktiivne läbiviija.

You may also like

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga