Septembrikuus toimub meie sup matk ilusa ilmaga reede, laupäev ja pühapäev kl 18:30-20:00 Surfys. Me asume Haven Kakumäe jahisadama põhjapoolses rannas, Lesta 16 (Nooda tee 8), Tallinn.

Sup matk on suurepärane surfikogemus igas vanuses ja füüsilises vormis inimesele, matkale on oodatud ka kõik kes pole varasemalt sup lauaga kokkupuutunud. Eestlane on mererahvas ja supiga tüünel merel surfamine mõjub vaimule väga rahustavalt ja pakub ka hulganisti silmailu. Matkadel teeme ka pilte, soovi korral saate ka endast jäädvustuse. Ja kui te ei soovi, et teid pildistatakse, mainige oma soov kindlasti matkajuhile, me arvestame sellega.
Meie jaoks on tähtis, et kõik meie kliendid tunneksid end meiega hästi ja koduselt.
Vesti kandmine sup matkal on meie surfikoolis kohustuslik, kuna iga inimese ohutus merel on esmatähtis.

Matka hind on 15€ per person (hinnas on varustus, matkajuhi teenus, kalipso, vest, sussid kui jahedam ilm). Kui täiskasvanu soovib lauale kaasa võtta lapse, siis lisandub tema eest 5€ ning laps saab samuti kalipso ja vesti. Kui soovid matkaga liituda oma isikliku sup lauaga ja Sul on olemas ka kalipso ja vest, on Sinu matka tasu 8€.

Sup matk kestab 1h ja 30 min ning matka pikkus on 2-3 km (hea ja tuuletu ilmaga).
Tugeva tuule ja lainelisema ilma puhul teeme matka asemel lainesurfi.
Kerge maatuulega ilmade puhul surfame võimalikult kalda lähedal ning võib ka juhtuda, et matk ei toimu, kui maatuul on liiga tugev.

Matkasid korraldame ka eraseltskondadele (sh sünnipäevade raames), küsi lisa.
Meil on võimekus sup laudadele paigutada 23 inimest, pikemalt ette broneerides ka rohkem.

Registreerudes sup matkale 5-10 liikmelise täiskasvanute grupina (1 laud per person) on soodushind trennis või matkal 13 eurot per person.

Lisainfo ja matkale registreerumine:
Jane +372 5228 628 või sup@surfy.ee