Lohe abc on sissejuhatav grupikursus õpilastele, kes soovib enne baaskursusele tulemist saada aimu, mis spordiala on lohesurf, milline on varustus, kuidas see kokku pannakse ja kuidas lohe lendab.

Lohe abc kursusel õpime sarnaselt lohe baaskursus esimesele osale: teooriat,  lohesurfi varustuse ja turvasüsteemide toimimise mehaanikat, paneme suurema pumbatava lohe kokku, õpime kuidas õppelohe (see on sõltuvalt oludest kas madrats tüüpi väike lohe või väiksem pumbatav lohe) turvaliselt maast üles võtta, lennutame lühikeste liinidega õppelohet kaldal või vees, õpime õppelohega kõndimist, üles ja alla laskmist, õpime tundma tuuleakent ja kuidas õppelohet dünaamilisemalt liigutada ning kuidas õppelohet korrektselt kokku pakkida.
Seejärel näitab instruktor kuidas turvaliselt üles võtta suurem pumbatav lohe, demonstreerib kuidas lohe lendab, kuidas see lohe alla võetakse ning siis õpime kuidas see lohe kokku pakkida. Koolitus lõpeb tagasisidega. 

Lohe abc kursus 2023 toimub 10.09.2023 kl 13-16 Surfys (asukoht võib muutuda – kui tuul on läänekaartest siis toimub koolitus Kakumäe rannas).
Hind 30€ per person ja tasuda saab ka Stebby piletiga.
Suveperioodil toimub 1 abc kursus, talveperioodil sõltub koolituste toimumine ja arv lumeoludest.

Lisainfo ja koolitusele registreerumine:
Jane +372 5228 628 või info@surfy.ee