Surfy Surfikool ootab kõiki noorukeid vanuses 12-19 aastat surfi treeningutele.

Noorte surfitreener on Jane Aluve, trennid toimuvad i põhihooajal iganädalaselt meres mai algusest septembri lõpuni/oktoobri keskpaigani.
17 juunist 2024 2x ndl igal kolmapäeval ja neljapäeval kl 15:00-17:00.
Noorte trennide põhifookus on lohesurfi trennil, kuid sõltuvalt ilmast teeme ka purjelaua, tiivasurfi, aerusurfi, üldfüüsilist trenni ning õpime ka hingamise ja meditatsioonitehnikaid.

Esimene suvehooaja surfitrenn uutele liitujatele toimub  16.06.2024 kl 11.00-14:00 Surfy surfikooli surfirannas Haven Kakumäe sadama põhjapoolses osas, selles trennis läbivad kõik trennilised lohe abc koolituse.

Esimene proovitrenn uutele liitujatele on alati tasuta ja eelnev kogemus surfialadega ega oma kalipso vm varustuse omamine ei ole tähtis. 

Noorte treeneril Jane Aluvel on 12 aastane aktiivne töökogemus laste ja noorukite surfitreenerina ja lastelaagrite läbiviijana ning tal on EOK poolt väljastatud purjetamise treeneri 5 taseme kutse ja ratsutamise abitreeneri 3 taseme kutse. (Osad kohalikud omavalitsused hüvitavad osa lapse sporditegevustest kui nad käivad trennis EOK kutseliste treenerite juures.)

Lisaks on Janel ka 15a kogemus IKO lohesurfi instruktorina töötamisel, ta on lohesurfi instruktori assistentide koolitaja ning tal on ka 9a töökogemus purjelaua õpetajana.
Jane on tunnistusega purjelaua instruktor, diplomeeritud sup treener ning yin jooga õpetaja. Ta on 3 lapse ema, kirglik surfar ja ratsutaja.
Jane töötab täieliku pühendumuse ja kirega nii surfitreenerina Surfy Surfikoolis kõikide surfialade treenerina kui ka ratsutamise treenerina Juurimaa tallis.

Surfy on ainus IKO Pro kool Eesti-Läti-Soome regioonis, meie instruktorid ja assistendid on läbinud IKO koolitusprogrammi ning koolitame oma õpilasi kvaliteetselt ja hingega vastavalt IKO standarditele ja koolitusprogrammile. (IKO – International Kiteboarding Organization – www.ikointl.com, loodud 2001a.) 

Meie rand Haven Kakumäe sadama põhjapoolses osas on surfamiseks suurepärane ning väga hea ja turvalise asukohaga. Kesklinnast on surfiranda ca 10 km, noored saavad trenni tulla jalgsi, jalgratta, bussi või trolliga.

Surfiala vees – meri on pikalt madal ja turvalise õppimise sügavusega ala on piisavalt suur ning merepõhi on liivane.

Treeningute sisu:

-Lohesurf vees (suure liivaluite olemasolul ka maal – landkite maastikurulaga Kakumäe rannas)

– Tiivasurf vees (suure liivaluite olemasolul ka maal maastikurulaga Kakumäe rannas)

-Aerusurf vees (matkad, harjutused)

-Skimboard vees

-Purjelaud vees

-Üldfüüsiline treening (sh ujumine, jooksmine, fitness, jooga)

-Vaimu treening (mediteerimine, hingamisharjutused)

Treeningute tunniplaan:

19.05- 30.05 pühapäeviti kl 11:00-13:00.

16.06-31.08 kolmapäev, neljapäev kl 15.00-17.00.

Sobilike ilmastikuolude puhul jätkuvad trennid septembris (trenniajad samad mis maikuus).

Oktoobris puhkame, novembrist toimuvad trennid sisehallis ja võimalusel rannas liivaluitel surfates ning külmakraadide saabudes jäätunud Harku järvel lumesurfates lohe ja tiivaga. Talvehooajal võtame osa ka Talisurfi EMV-st tiivasurfis ja lohesurfis.

Kohustuslik trenniriietus:

Üldfüüsiliseks treeninguks kaldal sportlikud ja ilmastikule vastavad riided.

Vees treeninguks: kalipso, päästevest, kiiver ning vastavalt vee temperatuurile ka neopreenist müts, sussid, kindad.

Isikliku veetreeningu riietuse ja lohesurfi varustuse saab soetada treeneri kaudu. Isikliku veetreeningu riietuse ja varustuse olemasolu on soovituslik.

Trennitasu mai-august:

100 eurot kuu (kalipso rendiga 125 eurot)

60 eurot 2 ndl (kalipso rendiga 75 eurot)

Trennitasu september-oktoober:

70 eurot kuu (kalipso rendiga 85 eurot)

35 eurot 2 ndl (kalipso rendiga 50 eurot)

Esimene proovitrenn on uutele huvilistele tasuta.

Trennitasu tuleb tasuda MTÜ Surfy arveldusarvele hiljemalt iga kuu 5ndaks kuupäevaks.

Registreerumiseks saada e-kiri: info@surfy.ee või helista treener Janele tel +372 5228 628.

Talvehooajal teeme lumesurfi trenni Harku järvel, peamiselt nädalavahetustel. Esimene 2023/2024 lumesurfi trenn toimub lumeolude saabudes Harku järvel või Jüri lähedal põllul. Talvehooajal võtame osa ka lohe ja tiivasurfi rajasõidu võistlustest.