Wow aitäh tuulevana ja supernaised/mehed/noored/lapsed kes on meie juures sel hooajal talisurfamas käinud! See on olnud 1 suurepärane talisurfihooaeg ja on paras hetk teha väike tagasivaade.

14-19.02.2022 toimusid Eestis Talisurfi Maailmameistrivõistlused – WISSA 2022, kus osales 98 sportlast 11st riigist.
Meie surfikoolist osales tiivasurfis (wing) ja lohesurfis (snowkite) 3 noort ja treener Jane.

Meie jaoks oli võistlus ääretult põnev, pingeline ja edukas. Saime MMil 2 pronksmedalit!
Karolina Radevall saavutas naiste arvestuses tiivasurfi slaalomis kolmanda koha ja Ingel Erm saavutas naiste arvestuses tiivasurfi rajasõidus kolmanda koha. Raul Kehlmann saavutas tiivasurfi rajasõidus üldarvestuses pumbatavate klassis 4 koha!
Treener Jane Aluve tegi samuti osad stardid kaasa – tiivasurfis: maraton 10s, slaalom 5s, rajasõit 5s; lohes rajasõit ja vabastiil üldarvestuses 6 koht, naiste arvestuses 2 koht. Kõik osalesid ka kiirussõidus nii tiivas kui lohes. Oli võimas surfinädal, mille jooksul sai nii proovile panna nii vaimse kui füüsilise keha. Meeleolu võistlustel oli mega! Selline toetus! Supersuur tänu kogu korraldustiimile ja osalejatele!

24.02.2022 toimus Harku järvel NYCS purjetamiskooli Vastlapäeva regatt, kus starti olid oodatud ka tiivasurfarid.
Meie surfikoolist osales Raul Kehlmann ja treener Jane Aluve.
Ilm oli super, korraldus samuti, toimus 5 starti, Raul saavutas 2 koha ja Jane 3 koha. Suur tänu korraldajatele ja osalejatele!

26-28.02.2022 ja 4-6.03.2022 toimus meie surfikoolis 2 lastelaagrit. Ilm soosis meid, lapsed olid superlahedad ja samuti treenerid ja abitreenerid olid imelised! Esimene laagripäev õppisime lumelauda sõitma koos treener Mari-Liisiga. Teisel päeval õppisime Tilgu Vabatahtlike merepäästjate ning G4Si rannavaluri Iirisega merepääste tarkusi ja surfasime lohe ja tiivaga Harku jääl koos treener Jane ja abitreenerite Ingli ja Hannariinuga. Ja kolmandal päeval toimus uisutamise õpe koos treener Annaga ning suusatamise õpe koos treener Raimoga. Supersuur tänu kõigile lastelele, nende vanematele, treeneritele ja toitlustajatele (restoran Riis).

06.02 ja 13.02.2022 toimus meil Talisurfi laager Lohe ja Tiib. Tuul puhus ja laagripäevad olid väga tegusad. Osalejate hulgas oli nii neid, kes olid varem lohesurfi teinud kui ka nullist alustajaid. Tiivasurfis oli eelnev kokkupuude osalejatel null. Absoluutselt kõik said sõitma nii lohega kui ka tiivaga! Osalejate sõnul meeldisid neile mõlemad. Sügav kummardus kõigile osalejatele ja treener Alarile ja abitreener Ingelile!

Noorte surfitrenne sel talvehooajal on tänaseks toimunud 13. Hooaega alustasime Jüri lähedal surfipõllul ning jääolude tekkimisega kolisime trennid ja varustuse Harkule, nagu ka varasematel aastatel. Noored on meil andekad ja töökad. Tänud neile!

Täiskasvanutele oleme teinud ka lohesurfi ja tiivasurfi koolitusi ning emotsioonid ka neist on olnud super! Nii palju rõõmsaid hetki, ilusaid surfitriipe, iseseisvaid surfareid! Tänud head õpilased ja treenerid!

12.02.2022 telliti meid Haapsallu tiivasurfi grupikoolitust tegema. Jällegi mega ilm ja fantastilised inimesed – väga sportlikud, sõbralikud ja andekad! Kõik kihutasid uiskude ja/või suuskadega nii, et kutsusime neid võistlema! Supersuur tänu ka treener Allanile.

Ja hooaeg jätkub!
Tallinna Meistrivõistlused, EMV 3 etapp on kohe-kohe toimumas!

Päikest ja tuult!
Jane

You may also like

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga