2 pronksi Wissa 2023 Talisurfi Maailmameistrivõistlustelt jälle Surfyle!
See on meil juba teine aasta 2 pronksiga. Võistlused toimusid Võrtsjärvel 30.01.-04.02.23.
Ka sel korral on mõlemad medalid tiivasurfist, 1 slaalomist ja teine kursisõidust. Võistlustules olid sel aastal noored Raul Kehlmann ja Ingel Elisabet Erm ning treener Jane Aluve. Võistlus pidi algselt toimuma Leedus ning meie võistlejatele oleks see jäänud liiga kaugeks, kuid kuna Talisurfi MMiks vajalikke olusid Leedus ei olnud siis liigutati võistlus Eestisse ja 2 ndl enne toimumist tuli ka vastavasisuline teade. Noortel on koolis kiired ajad kuid õnneks kaks neist said siiski osaleda.
Ilm meid soosis ja tuuletuid päevasid oli vaid 2.

Nad tegid head sõidud tiivasurfis, sel aastal me lohega starte kaasa ei teinud, sest rajasõidu ajad kattusid tiivasurfi sõitudega.
Kiirussõidu tulemused ei läinud Wissa arvestusse ja seetõttu me panus ei olnud selles primaarne, proovisime teha sõidud tiivaga kuid neil hetkedel ei olnud tuul väga tugev ja ajad tiivaga olid kasinad. Lohega kiirust me ei sõitnudki.
Võtsime sihiks tiivasurfi kursisõidus ja slaalomis anda endast maksimumi.
U20 arvestust sel aastal ei saanud teha, sest divisioniks vajalikku noorte arvu ei saanud täis, kuid pronksmedalid tulid naiste arvestuses. Ingel E. Erm saavutas slaalomis 3. koha ja Jane Aluve kursisõidus 3. koha.
Suur suur tänu Inglile ja Raulile osalemast, nende lähedastele toetamast ja koolidele võistlusel osalemise võimaldamist!
Suur kummardus ka Wissa korraldajatele, teistele sportlastele kes osalesid ning abilistele ja toetajatele.

You may also like

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga