Suvi on Surfyks!

Kõik noored on oodatud Surfynoorte laagrisse Kakumäele Haveni jahisadamasse!
Noorte vanus: 13-16 aastat.
Registreerumine on avatud!

Toimumisaeg: 9-12.07.2024 iga päev kl 9.00-17.00

Laagri sisu:
-Lohesurf vees
-Tiivasurf vees
-Aerusurf vees (matkad, harjutused)
-Skimboard vees
-Purjelaud vees
-Üldfüüsiline treening (sh ujumine, jooksmine, fitness, jooga)
-Longboard
-Vaimu treening (mediteerimine, hingamisharjutused)

Kui ilm lubab (loe tuul on õigest suunast ja piisava tugevusega) on laagri peamine fookus eelkõige lohesurfi õppimisel.

Õpime lugema loodust ja ilma, muuhulgas õpime määrama tuule suunda ja tugevust ning tundma pilvi ja merd.

Lisaks õpetab noortele merepääste valdkonna spetsialist, kuidas vees hädasolijat märgata ja võimalusel aidata ja kuidas anda esmaabi ja kuhu abi kutsumiseks helistada ning kuidas ise hädas olles tegutseda.

Peatreener on Jane Aluve, ta on aastast 2009 IKO (International Kiteboarding Organisation) rahvusvaheline lohesurfi instruktor ja omab sellest hetkest alates aktiivset koolitamise kogemust Eestis ja üle maailma.
Lisaks on Jane aastast 2012 treeninud nii lapsi ja noori ning läbiviinud ka laste ning noorte surfilaagreid. Tal on ka EOK purjetamise treeneri (5 tase) ja ratsutamise nooremtreeneri (3 tase) kutsetunnistus, purjelaua treeneri tunnistus, yin jooga treeneri diplom, sup fitnessi treeneri diplom.
Võistelnud on Jane lohesurfis Eestis aastatel 2009-2015. Janel on kolm last, koer, kass ja hobune. 

Teisteks kasvatajateks on meil särasilmsed, kogenud ja suurepärased pedagoogid.
Vastavalt erinevatele tegevustele on laagrisse kaasatud ka abiõpetajad (ujumistreener, merepääste spetsialist, rulaõps jm).

Laagri tasu on 185 eurot (hinnas ka toitlustamine, päästevestid, kalipso, kalipsosussid, surfamiseks ja sportimiseks varustuse kasutamine vastavalt treenerite tegevuskavale).
Peresoodustus – kui ühest perest osaleb laagris 2 või enam noort on laagritasu 175 eurot nooruki kohta (kehtib esmakordsete laagriliste kohta, teistkordsele laagrisse tulijale kehtib püsikliendi hind 165 eurot).
Püsikliendi soodustus – kui nooruk on käinud varem Surfys talve või suvelaagris, kehtib temale laagritasuna soodushind 140 eurot.

Noortel on kerge laagrisse saabuda, kesklinnast on surfikooli 10 km (autoga ca 18 minutit). Surfy Surfikool asub kaunis Haven Kakumäe jahisadamas, Lesta 16 Tallinnas. Surfikooli kõrval on ka liivarand suure madala vee alaga, kus me surfame.

Registreerumiseks saada e-kiri: lastelaager@surfy.ee või helista treener Janele tel +372 5228 628.
Kohtade arv on piiratud, ole kiire!
Näeme juba surfilaagris!