Eesti suvi on äge, me kõik elame justkui õues, hingame loodusega ühes rütmis ja naudime värve, päikest ja merd.
Surfy usub, et kõik eestlased on surfamiseks loodud, tuleb vaid valida sobilik surfiala ja hea juhendaja. Meil on selleks kõik võimalused olemas, broneeri vaid aeg ja tule kohale, sest meie armas tiim ootab Sind!

Paljud suvised sünnipäevalapsed on meid üles leidnud ja meie hoovis/terrassil oma sünnipäevi pidanud ning tavaliselt merel supitamaski käinud. Meil on selle üle meeletult hea meel. Meie juures on peetud nii juubelisünnipäevi 50 inimesele kui ka väiksemaid noorte ja laste sünnipäevi.

Lisaks oleme teinud üksjagu tiimiüritusi ja suvepäevasid, mille raames samuti meil hoovis on chillitud ja spetsiaalselt tiimile supimatk tehtud.

Ka tüdrukute ja poissmeeste õhtu üritusi on meil olnud au läbiviia. Tüdrukute õhtu meelistegevuseks on kujunenud sup jooga trenni tegemine.

Vahel kutsutakse meid ka Surfyst eemale sup matka või sup joogat tegema. Oleme käinud sup jooga tunde tegemas nt Võsul Võsu külaseltsi kutsel, Kakerdaja rabas järvel, Toosikannu puhkekeskuses tiigil jne. Seega võid meid ka me surfykodust välja kutsuda.

Endless possibilites nagu inglise keeles osavalt sõnastatud on.

Aga et oleks veidike lihtsam orienteeruda siis näiteks sünnipäev 10-15 inimest meie hoovis kuni 3 tundi chillimist on hoovitasu 35 eurot. Ja sup matk oma grupile 5-25 inimest on 15 eurot per person.
Sup laudadele saame vabalt panna 25 inimest! Ja kui vaja siis rendime laudu juurde ja saame hakkama ka veel suuremate gruppidega.

Lisaks on meil ka armsad naabrid Merekarp Boutique Hotell ning Hetke living, kus saate ka majutuda ja Hetkes saate ka sauna rentida. Lisaks on meil imelise vaate ja suurepärase menüüga restoran Puri ja kohvik Ankur.

Merekarp Boutique Hotelli lisainfo merekarp.ee (kogu 60m2 maja ndl sees 2 inimesele 260€)
Hetke livingu lisainfo hetke.ee (1 majake 2 inimesele al 78 eurot ning kogu sauna-ala 3h 350€ või ainult tünnisaun al. 2h 140€ 4 inimest).
Restoran Puri lisainfo puriresto.ee ning Kohvik Ankur lisainfo leiate Fb nende lehelt.

Tule meile oma sünnipäeva tähistama või tiimiüritust tegema! Oled alati oodatud.

Sinu Surfykodu

tel 5228628
info@surfy.ee

You may also like

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga