Lumesurfi/lumelohesurfi koolitusele (inglise keeles snowkite) on oodatud kõik soovijad vanusest, soost ja füüsilisest vormist hoolimata. 
Talvel sõitma saamine on palju lihtsam kui vees, seega soovitame kindlasti lumele koolitusele tulla!

Koolitused toimuvad lumelaua või mäesuuskadega jäätunud veekogudel või lumistel põldudel. Asukoht sõltub lume/jää ja tuule oludest.
Tallinnas sõidame ja õpime peamiselt Harku järvel kuid ka Harjumaal nt Jüris/Pajupeal jm lumistel põldudel.
Harku järvel on kokkusaamise koht Harku Sõudebaasi esimeste väravate juures (Sõudebaasi tee 21, Tallinn).
Jüri põllul on kogunemiskoht paremal enne Tartu mnt ja ringtee ristumiskohta suure maakividest põllumajandushoone juures põllul (Rukki tee, Lehmja küla, Harjumaa / Smarteni logistikapargi kõrval).

Talvekoolituse pikkus algajale* on personaalkoolitusena 2h 30min ja kahe õpilase koolitusena 4 tundi ja hind on 140 eurot per person.

Kui õpilasel on oma isiklik lumelaua/mäesuusavarustus, palume see kaasa võtta.
*Koolitus on sobilik ka meeldetuletajale, kes on koolituse kunagi läbinud, kuid pole ammu lumel surfanud. 

Edasijõudnud surfarile, kes soovib esimest hooaega lumel alustada või lumel trikke õppida, oma taset parandada, soovitame võtta personaalne eratund hinnaga 70 eurot. 

Lumesurfi baaskoolituse osad talvekoolitusel lumel: 
Teooria, õpilase valmispanek, lohesurfi varustuse ja turvasüsteemide tundmaõppimine ja praktiline katsetamine, lohe kokkupanek, turvaliselt lühikeste liinidega lohe lennutamine, lohega kõndimine, üles ja alla laskmine, poomist lahti laskmine, tuuleakna tundmaõppimine, stardi teooria, lumestardi harjutamine ja sõitmine, ohutu peatumise õppimine ja sõidureeglite õppimine – nn right of way rules.
Lisaks õpime ka enda päästmise võtteid – kuidas lumel liinid turvaliselt kokkupakkida – nn self rescue. Koolitus lõpeb self rescue varustuse korrastamisega, varustuse kokkupanemisega ja tagasiside jagamisega.

Eratund edasijõudnule või baaskoolituse läbijale on 70 eurot.
Eratundi võid tulla harjutama sõitmist, õppima kuidas pöörata, kuidas paremini ülestuult sõita, esimest hüppamist, erinevaid trikke, self rescued või ka näiteks mõnda muud kordamist vajavat baaskoolituse osa. 
Tihti tulevad lumele eratundi võtma ka need, kes on suvel alustanud kuid talvel ei ole sõitnud ja ei tea lumesurfi teooriat ja sõidunüansse, et ohutult surfata.

Lisainfo ja koolitusele registreerumine:
Jane +372 5228 628 või info@surfy.ee