Egiptuses, El Gounas toimub surfilaager 6-13.11.2022 (ja kevadel aprillis 2023).
PS. Saab tulla ka 2 nädalaks ja kui laagri aeg ei sobi, küsi individuaalse reisi pakkumist.

El Gouna on meie jaoks nagu teine kodu, see on imeline surfiparadiis 1 otselennu kaugusel Eestist.

El Gouna on imekaunis linn, mis on ülejäänud Egiptusest täiesti erinev – omanäolise arhitektuuriga, väga puhas, vaikne, hästi roheline, seal asub väga palju häid ja hubaseid kohvikuid ning restorane erinevate maade köökidest.
Surfitingimused on ideaalsed, päike paistab 10 tundi päevas ning õhutemperatuur keskmiselt 22 kraadi ning vesi on sile ja 25 kraadi.
Meie sõidukoht on laguun, mis on riifiga kaitstud, kus tuul puhub alati piki kallast ja jalad saab alati põhja panna.
El Gounas on ka suur kahesuunaline kaablipark Sliders.
Lisaks on Punane Meri maailmakuulus snorgeldamise ja sukeldumise paradiis ning snorgeldada saame me isegi oma surfikooli riifi ääres.
El Gounas on ka suurepärased golfiväljakud, rentida saab supi laudu ja saame ka katamaraaniga või jahiga sõitma minna, ratsutada, sõita kardiga, matkata mägedes jpm.

Teeme koostööd Red Sea Zone-ga, kus saame terve päeva rõõmsalt mööda saata – nautida nii päikest kui varju all olemist, pikutada rannavoodis või võrkkiiges, süüa surfikooli rannarestos, hoiustada varustust, lapsed saavad mängida mängutoas või mänguväljakul, koolis on massöör, dushid, tualetid, lohesid saab pesta, kompressoriga lohet pumbata, mängida võrkpalli, snorgeldada, ujuda jne.

Ööbime appartmentites/villas (sõltuvalt osalejate arvust) Red Sea Zone läheduses. Liiklema pääseb näiteks tuktukidega, mis on väga soodsa hinnaga.

NEILE, KES VEEL EI SURFA või soovivad lisakoolitust, koolitusi on võimalik teha koos kogenud IKO koolitajatega. Kuid koolituse soovist tuleb kindlasti ette teatada. Ja kui Sa tuled koos perega siis küsi perepakkumist!

Koolituste hinnad:
Algajakoolitus 3 päeva – 2-3 tundi päevas 360 eurot
Eratund 70 eurot
Freestyle workshopid on samuti plaanis, hind sõltub osalejate arvust.

Laagri hind:
(sisaldab: majutust, trasfeeri lennujaamast El Gounasse ja tagasi ning surfikooli teenuseid (asjade hoiustamist, lohede üles/allalaskmist, vajadusel paadiga päästmise teenust):
1 NÄDAL 500 €
2 NÄDALAT 900 €
Lennu hind on hetkel 535 eur, surfipagas on hinnas kui te pakite surfiasjad koos tavapagasiga 1 kotti, mille maksimumkaal on 23kg (kui soovite surfipagasi eraldi võtta siis selle hind on 40 eur 1 suund).

Covid info: reisitargalt.vm.ee ja Www.egyptonlinevisa.com/travel-restrictions/#Egypt-PCR-test-requirement
Egiptusesse saavad siseneda täielikult vaktsineeritud isikud, kes esitavad QR-koodiga vaktsineerimissertifikaadi, mis tõendab, et vaktsineerimise lõpetamisest on möödas vähemalt 14 päeva ja isikud, kes esitavad koroonaviirus SARS-CoV-2 originaal sertifikaadi (inglise või araabia keeles) negatiivse PCR-testi kohta, mis peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne Egiptusesse saabumist.

Broneerimine ja info: info@surfy.ee või 5228628 (Jane)

EN

El Gouna Camp we do always in autumn (Nov) and spring (April).
It is possible to join for 10 days and longer then 2 weeks also.
We will be kiting in warm and sunny lagoon at turquoise blue Red Sea. The common wind direction is North West and North (sideshore and side-onshore) and the avarage wind speed is 7-8 m/s – sideshore/ side on shore.
The avarage water temperatuure is around 25 degrees, but you still need a wetsuit cause of the windchill. It can be 5/3 or 4/3 mm wetsuit. Make sure you bring a waterproof sunscreen 50 SPF, the sun is really strong there. The avarage air temperatuure is around 22 degrees, but bring also warmer clothes, as it might be chilli in the afternoon after kiting and with the strong wind.

We will storage the equipment in Red Sea Zone station. Beside the storage they offer compressor, showers, toilets, sunbeds, bar, snorkeling and kids play area indoors and outdoor playground.

With no wind, you can visit the biggest cable park in Africa Sliders, go snorkeling or diving, go on SUP tour, play golf, go sailing etc.

If you don’t kite yet, El Gouna is a perfect spot to learn. You can learn with IKO instructors. Book your course now, so we can plan it in advance and bring the gear for you.
If you bring your family with you, then ask a family price.

The price for beginner course is 360 eur (6-9 h/3 days)
Private lesson 70 eur/h

Camp price (accommodation, trasfer to El Gouna from airport and back, kiteschool services (storage, landing/launching, boat rescue if needed):
ONE WEEK 500 €
TWO WEEKS 900 €
Direct flight price is 535 euros with 1 giveaway luggage max 23kg (if you want to take 2 luggages and surfluggage will be the second one, you have to pay 40 euros per one way).

Covid info: Www.egyptonlinevisa.com/travel-restrictions/#Egypt-PCR-test-requirement

Bookings and info: info@surfy.ee or +3725228628 (Jane)